U C Z E S T N I C Y

 

1.     

Adamek

Elżbieta

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

2.     

Andrysiak

Ewa

Uniwersytet Łódzki

3.     

Baran

Scholastyka

Biblioteka Uniwersytecka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

4.     

Bikowska

Katarzyna

Biblioteka Uniwersytecka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

5.     

Bugaj

Ewa

Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego

6.     

Cichoń

Krzysztof

Biblioteka 5inLodz

7.     

Cie¶lak

Piotr

Uniwersytet Łódzki

8.     

Czerwińska

Elżbieta

Biblioteka Główna Politechniki Opolskiej

9.     

D±browski

Andrzej

Wojewódzka Biblioteka Publiczna
im. W. Gombrowicza w Kielcach

10.  

Dudkiewicz

Emilia

Fonoteka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie

11.  

Dziewanowska-Pachowska

Marta

Biblioteka Główna Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie

12.  

Dziki

Agnieszka

Biblioteka 5inLodz

13.  

Fedorowicz-Kruszewska

Małgorzata

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

14.  

Felińska

Renata

Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego

15.  

Gawrońska - Paluszkiewicz

Iwona

Dolno¶l±ska Biblioteka Pedagogiczna

16.  

Gmiterek

Grzegorz

Uniwersytet Warszawski

17.  

Gniot

Aleksander

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu

18.  

Golebiowski

Anja

University Library Gißen, Germany

19.  

Gońka

Anna

Biblioteka Politechniki Lubelskiej

20.  

Goszczyńska

Agnieszka

Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego

21.  

Góralska

Małgorzata

Uniwersytet Wrocławski

22.  

Górniak

Teresa

Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego

23.  

Gurdała

Sławomir

Uniwersytet Łódzki

24.  

Hys

Jolanta

Biblioteka Narodowa w Warszawie

25.  

Jańdziak

Anna

Biblioteka Główna Politechniki Opolskiej

26.  

Jarocki

Mariusz

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

27.  

Jędrzejczak

Monika

Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego

28.  

Karwasiński

Piotr

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu

29.  

Konieczna

Jadwiga

Uniwersytetu Łódzki

30.  

Kowalik

Dorota

Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego

31.  

Kozakiewicz

Witold

Biblioteka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

32.  

Koziara

Andrzej

Biblioteka Uniwersytetu ¦l±skiego. Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

33.  

Laskowski

Marcin

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi

34.  

Leonowicz

Grażyna

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
im. KEN w Warszawie

35.  

Lewandowska

Aneta

Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego

36.  

Liszka

Anna

Wojewódzka Biblioteka Publiczna
im. W. Gombrowicza w Kielcach

37.  

Łabiszewska

Irena

Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego

38.  

Łakomy

Agnieszka

Instytut Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu ¦l±skiego w Katowicach

39.  

Maćkowiak-Janowska

Natalia

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu

40.  

Mierzejewska

Danuta

Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu

41.  

Mikurenda

Zbigniew

Uniwersytet Łódzki

42.  

Milkiewicz

Elżbieta

Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu

43.  

Murawski

Krzysztof

ProQuest

44.  

Musiela

Magdalena

Biblioteka Główna
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

45.  

Olszewska

Helena

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu

46.  

Osiewała

Renata

Biblioteka Instytutu Historii
Uniwersytetu Łódzkiego

47.  

Pakulyte

Milda

Mykolas Romeris University Library, Litania

48.  

Purc

Wioletta

Biblioteka Główna Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie

49.  

Razik

Grażyna

Biblioteka Uniwersytetu ¦l±skiego. Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

50.  

Rożniakowska-Kłosińska

Małgorzata

Biblioteka Politechniki Łódzkiej

51.  

Sapon-White

Richard

Oregon State University Libraries, USA

52.  

Skalska-Zlat

Marta

Uniwersytet Wrocławski

53.  

Skóra

Magdalena

Biblioteka ¦l±ska w Katowicach

54.  

Smentek

Bożena

Biblioteka Główna Uniwersytetu Opolskiego

55.  

Stafińska

Katarzyna

Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego
w Lublinie

56.  

Studzińska-Jaksim

Paulina

Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego
w Lublinie

57.  

Szafińska-Chadała

Marzena

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
im. M. Grzegorzewskiej w Zielonej Górze

58.  

Szarejko

Aribert Zbigniew

H+H Software GmbH

59.  

Szczepańska

Joanna

Biblioteka Główna Szkoły Głównej Pożarniczej w Warszawie

60.  

Szeligowski

Piotr

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi

61.  

Tonn

Krzysztof

Uniwersytet Łódzki

62.  

Waga

Małgorzata

Biblioteka Uniwersytetu ¦l±skiego. Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

63.  

Wierzbicka

Anna

Biblioteka 5inLodz

64.  

Wiorogórska

Zuza

Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

65.  

Wojewoda

Dorota

Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

PRZEDSTAWICIELE SPONSORÓW

66.  

Abramowska

Anna

EBSCO

67.  

Antczak

Piotr

ABE

68.  

Chojnacki

Maciej

Digital Center

69.  

Czerwiński

Leszek

 

70.  

Gołkiewicz

Piotr

Elsevier

71.  

Hundziak

Igor

Elsevier

72.  

Kantorek

Julia

IBUK Libra – Wydawnictwo Naukowe PWN

73.  

Kołacz

Piotr

IBUK Libra – Wydawnictwo Naukowe PWN

74.  

Kukawska

Joanna

AKME Archive

75.  

Lach

Patrycja

Arfido

76.  

Lityński

Krzysztof

ALEPH

77.  

Madzio

Julita

Oxford University Press

78.  

Majorkowski

Marcin

SirsiDynix

79.  

Marcinkowski

Piotr

ALEPH

80.  

Michalski

Jarosław

Wolters Kluwer Polska

81.  

Pacut

Barbara

Sirsi Dynix

82.  

Piera

Damian

EBSCO

83.  

Polipowski

Krzysztof

Digital Center

84.  

Przydańska-Beller

Alina

Jacek Lewinson – Publisher’s Representative Central/Eastern Europe

85.  

Riordan

Anne

De Gruyter

86.  

Rok

Zbyszko

Arfido

87.  

Telega

Wojciech

Wolters Kluwer Polska